Exif (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Average
sk: Priemer

en: Normal
sk: Normálny

en: Media
sk: Médiá

en: Other
sk: Ostatné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Manual
sk: Manuálne

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Macro
sk: Makro

en: Standard
sk: Štandardná

en: About
sk: Informácie o

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: vocabulary
sk: slovník

en: inches
sk: palce

en: Spot
sk: Bod

en: Uses
sk: Používa

en: Creating vocabularies
sk: Vytváranie slovníkov
