Exif (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Unknown
sl: Neznan

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Close
sl: Zapri

en: Standard
sl: Standardni

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
