Exif (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Average
ta: சராசரி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Close
ta: மூடு

en: Standard
ta: தரமானது

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Creating vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகளை உருவாக்குகிறது
