Exif (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Unknown
az: Naməlum

en: Average
az: Orta

en: Other
az: Digər

en: Close
az: Bağlı

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Standard
az: Standart

en: About
az: Haqqında

en: vocabulary
az: lüğət

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Hard
az: Çətin

en: Media types
az: Media növləri
