Exif (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Normal
fi: Normaali

en: Other
fi: Muu

en: Close
fi: Sulje

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Standard
fi: Standardi

en: File types
fi: Tiedostotyypit

en: About
fi: Tietoja

en: vocabulary
fi: sanasto

en: Uses
fi: Käyttää

en: Creating vocabularies
fi: Sanastojen luonti

en: Hard
fi: Vaikea

en: Media types
fi: Mediatyypit
