Exif (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Average
is: Meðaltal

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um

en: Media types
is: Margmiðlunartegundir
