Exif (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Other
my: အခြား

en: Standard
my: စံ

en: About
my: အကြောင်း
