Exif (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: Creating vocabularies
sq: Duke krijuar fjalorë
