Exif (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Other
sv: Övriga

en: Close
sv: Stäng

en: Manual
sv: Manuell

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Macro
sv: Makro

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Auto
sv: Automatiskt

en: About
sv: Om

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: vocabulary
sv: vokabulär

en: inches
sv: tum

en: Uses
sv: Använder

en: Creating vocabularies
sv: Skapa vokabulärer

en: Hard
sv: Svår

en: Media types
sv: Typer av media
