Exif (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Next
bg: Още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Average
bg: Рейтинг

en: Media
bg: Медия

en: Other
bg: Други
