Exif (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Normal
el: Κανονικό

en: Media
el: Μέσα

en: Other
el: Άλλο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Standard
el: Βασικό

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Creating vocabularies
el: Δημιουργία λεξιλογίων
