Exif (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
