Exif (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Media
th: สื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Close
th: ปิด

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
