Exif (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
