Exif (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Unknown
af: Onbekend

en: Normal
af: Normaal

en: Other
af: Ander

en: Manual
af: Handleiding
