Exif (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Close
am: ዝጋ

en: Granularity
am: አንኳርነት
