Exif (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: None
bs: Nijedan

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Normal
bs: Normalno

en: Granularity
bs: Zrnatost

en: Cloudy
bs: Oblačno
