Exif (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Average
eo: Meznombro

en: Other
eo: Alia
