Exif (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Other
eu: Bestea

en: Close
eu: Itxi

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Standard
eu: Estandar

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Creating vocabularies
eu: Hiztegiak sortzen
