Exif (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Partial
kn: ಆಂಶಿಕ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
