Exif (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Next
ps: بل

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Media
ps: رسنۍ

en: Other
ps: نور

en: Close
ps: تړل

en: Standard
ps: معياري

en: About
ps: په اړه
