Exif (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Other
ug: باشقا

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Creating vocabularies
ug: سۆزلۈك قۇرۇش
