Exif (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Partial
vi: Một phần

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Average
vi: Trung bình

en: Normal
vi: Bình thường

en: Media
vi: Phương tiện

en: Other
vi: Khác

en: Close
vi: Đóng

en: Manual
vi: Thủ công

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: File types
vi: Kiểu tệp tin

en: Auto
vi: Tự động

en: About
vi: Giới thiệu

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Creating vocabularies
vi: Tạo các phân nhóm
