Exif (8.x-2.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Standard
ast: Estándar
