Exif (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: File types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Creating vocabularies
bo: སྤྱིའི་མིང་གསར་བཟོ་བྱེད་པ
