Exif (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Other
cy: Arall

en: Close
cy: Yn agos

en: Granularity
cy: Gronynnedd

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
