Exif (8.x-2.4) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Average
et: Keskmine

en: Normal
et: Tavaline

en: Media
et: Meedia

en: Other
et: Muu

en: Close
et: Sulge

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Standard
et: Standardne

en: File types
et: Failitüübid

en: About
et: Programmist

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: vocabulary
et: sõnastik

en: Uses
et: Kasutab

en: Creating vocabularies
et: Sõnastike loomine

en: Hard
et: Raske

en: Media types
et: Meedia tüübid
