Exif (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Average
gl: Media

en: Media
gl: Medios

en: Other
gl: Outro

en: Close
gl: Pechar

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Standard
gl: Estándar

en: About
gl: Información

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Uses
gl: Usos

en: Creating vocabularies
gl: Creando vocabularios

en: Night
gl: Noite
