Exif (8.x-2.4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
