Exif (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Partial
hu: Részleges

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Average
hu: Átlag

en: Normal
hu: Általános

en: Media
hu: Média

en: Other
hu: Egyéb

en: Close
hu: Bezár

en: Manual
hu: Kézi

en: Granularity
hu: Finomság

en: Macro
hu: Makró

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Standard
hu: Általános

en: File types
hu: Fájltípusok

en: About
hu: Leírás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: vocabulary
hu: szótár

en: inches
hu: hüvelyk

en: Uses
hu: Használat

en: Creating vocabularies
hu: Szótárak létrehozása

en: Night
hu: Éjszaka

en: Hard
hu: Nehéz

en: Media types
hu: Médiatípusok

en: Exif settings
hu: Exif beállítások
