Exif (8.x-2.4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Average
jv: Rerata

en: Other
jv: Liyané

en: Standard
jv: Standar

en: About
jv: Ngenani

en: Creating vocabularies
jv: Nggawe vokabulari
