Exif (8.x-2.4) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Creating vocabularies
km: បង្កើត​វាក្យ​សព្ទ
