Exif (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Partial
tr: Kısmi

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Average
tr: Ortalama

en: Media
tr: Medya

en: Other
tr: Diğer

en: Close
tr: Kapat

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: Standard
tr: Standart

en: File types
tr: Dosya türleri

en: About
tr: Hakkında

en: vocabulary
tr: sözlük

en: Sample
tr: Örnek

en: Uses
tr: Kullanım

en: Creating vocabularies
tr: Sözlükleri oluşturmak

en: Night
tr: Gece

en: Hard
tr: Zor

en: Media types
tr: Medya tipleri
