Exif (8.x-2.4) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: None
uk: Немає

en: B
uk: Б

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Partial
uk: Часткова

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Average
uk: Середнє

en: Normal
uk: Звичайне

en: Media
uk: Медіа

en: Other
uk: Інше

en: Close
uk: Закрити

en: Manual
uk: Вручну

en: Granularity
uk: Точність

en: Macro
uk: Макрос

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Standard
uk: Стандарт

en: File types
uk: Типи файлів

en: Auto
uk: Авто

en: About
uk: Про модуль

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: vocabulary
uk: словник

en: inches
uk: дюйми

en: Spot
uk: Позиційна

en: Daylight
uk: Денне світло

en: Fluorescent
uk: Флуоресцентна лампа

en: Flash fired, compulsory flash mode
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, compulsory flash mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, виявлено відбите світло

en: Flash did not fire, compulsory flash mode
uk: Спалах не спрацював, примусовий режим спалаху

en: Flash did not fire, auto mode
uk: Спалах не спрацював, автоматичний режим

en: Flash fired, auto mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим

en: Flash fired, auto mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, auto mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, виявлено відбите світло

en: No flash function
uk: Без функції спалаху

en: Flash fired, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей», відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, red-eye reduction mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим придушення ефекту «червоних очей», виявлено відбите світло

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, примусовий режим спалаху, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light not detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, придушення ефекту «червоних очей», відбитого світла не виявлено

en: Flash fired, compulsory flash mode, red-eye reduction mode, return light detected
uk: Спалах спрацював, режим примусового спалаху, придушення ефекту «червоних очей», виявлено відбите світло

en: Flash fired, auto mode, red-eye reduction mode
uk: Спалах спрацював, автоматичний режим, режим придушення ефекту «червоних очей»

en: Flash fired, auto mode, return light not detected, red-eye reduction mode
uk: Спалах, автоматичний режим, повернення світла не виявлено, режим зменшення червоних очей.

en: Flash fired, auto mode, return light detected, red-eye reduction mode
uk: Спалах, автоматичний режим, виявлено повернення світла, режим зменшення червоних-очей

en: Sample
uk: Приклад

en: Uses
uk: Використання

en: Cloudy
uk: Хмарно

en: Creating vocabularies
uk: Створення словників

en: Night
uk: Ніч

en: mm
uk: мм

en: Hard
uk: Жорсткий

en: Soft
uk: М’яко

en: Media types
uk: Типи медіа

en: Exif settings
uk: Налаштування Exif

en: Important !
uk: Важливо!
