Exif (8.x-2.5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Average
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Other
ca: Altres

en: Close
ca: Tanca

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Standard
ca: Estàndard

en: File types
ca: Tipus d'arxiu

en: About
ca: Detalls

en: vocabulary
ca: vocabulari

en: Uses
ca: Usos

en: Creating vocabularies
ca: Creació de vocabularis

en: Hard
ca: Difícil

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
