Exif (8.x-2.5) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Next
da: Næste

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Unknown
da: Ukendt

en: Average
da: Gennemsnit

en: Other
da: Anden

en: Close
da: Luk

en: Manual
da: Manuel

en: Granularity
da: Granularitet

en: Macro
da: Makro

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: File types
da: Filtyper

en: About
da: Om

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: vocabulary
da: ordforråd

en: Uses
da: Bruger

en: Creating vocabularies
da: Opret ordforråd

en: Hard
da: Svær

en: Media types
da: Medietyper
