Exif (8.x-2.5) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Partial
fr: Partiel

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Average
fr: Moyenne

en: Media
fr: Média

en: Other
fr: Autre

en: Close
fr: Fermer

en: Manual
fr: Manuel

en: Granularity
fr: Granularité

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: File types
fr: Types de fichiers

en: About
fr: À propos

en: Landscape
fr: Paysage

en: vocabulary
fr: vocabulaire

en: Uses
fr: Utilisations

en: Cloudy
fr: Nuageux

en: Creating vocabularies
fr: Création des vocabulaires

en: Hard
fr: Difficile

en: Soft
fr: Doux

en: Media types
fr: Types de média
