Exif (8.x-2.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk
