Exif (8.x-2.5) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Partial
pl: Częściowe:

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Average
pl: Średnia

en: Normal
pl: Zwykły

en: Other
pl: Inne

en: Close
pl: Zamknij

en: Manual
pl: Ręczne

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Macro
pl: Makro

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Standard
pl: Standardowe

en: File types
pl: Typy plików

en: About
pl: O stronie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: vocabulary
pl: słownik

en: Sample
pl: Próbka

en: Uses
pl: Używa

en: Creating vocabularies
pl: Tworzenie słowników

en: Hard
pl: Ciężko

en: Media types
pl: Typy mediów
