Exif (8.x-2.6) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Other
ku: هیتر

en: Standard
ku: ستاندارد

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Creating vocabularies
ku: درووستکردنی وشەگەلەکان
