Exif (8.x-2.6) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Normal
ne: साधारण

en: Media
ne: मिडिया

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: About
ne: बारेमा
