Exif (8.x-2.7) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Next
cs: Další

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Average
cs: Průměr

en: Normal
cs: Normální

en: Media
cs: Média

en: Other
cs: Jiné

en: Close
cs: Zavřít

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: About
cs: Popis

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Uses
cs: Použití

en: Creating vocabularies
cs: Tvorba slovníků

en: Night
cs: noc

en: Hard
cs: Těžké
