Exif (8.x-2.7) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Average
hr: Prosjek

en: Normal
hr: Normalno

en: Media
hr: Mediji

en: Other
hr: Ostalo

en: Standard
hr: Standardno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Creating vocabularies
hr: Stvaranje rječnika
