Exif (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Average
lv: Vidējais

en: Normal
lv: Normāls

en: Media
lv: Multivide

en: Other
lv: Citi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Manual
lv: Manuāli

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Standard
lv: Standarta

en: File types
lv: Datņu veidi

en: About
lv: Par

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: Uses
lv: Lieto
