Exif (8.x-2.7) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Average
ml: ശരാശരി

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
