Exif (8.x-2.7) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Value
ms: Nilai

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Average
ms: Purata

en: Other
ms: Lain-lain

en: Close
ms: Tutup

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Creating vocabularies
ms: Sedang menciptakan kosa kata
