Exif (8.x-2.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Value
si: අගය

en: Name
si: නම

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන
