Exif (8.x-2.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Value
sr: Вредност

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Granularity
sr: Грануларност
