Exif (8.x-2.7) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Value
ur: قیمت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Normal
ur: عمومی
