Exif (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Uses
hy: Օգտագործում
